Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину "Astalia.com.ua" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних. Інтернет-магазин "Astalia.com.ua" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар у потрібне місце в строк.

Зареєструвавшись на сайті або підписавшись на розсилку, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові акції, спеціальні програми та розпродажі.

Якщо у Вас виникнуть якісь складнощі або питання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині "Astalia.com.ua" - пишіть на адресу електронної пошти info@astalia.com.ua та наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні Вашого питання!

Представники інтернет-магазину "Astalia.com.ua" ніколи не потребують даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин "Astalia.com.ua" гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

В певних обставинах інтернет-магазин "Astalia.com.ua" може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Ця інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити безкоштовно у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".

Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин "Astalia.com.ua" за Вашою явною згодою може надсилати на вказану при реєстрації або підписці адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від такого роду інформування.

Інтернет-магазин Astalia.com.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він взаємодіє особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості в "політиці безпеки" мають суто інформативний характер і в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення.